Winners - 100 gwiazd

Patronat: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Polski związek Hodowców Koni, Polski Klub Wyścigów Konnych.
Patronat medialny: Hodowca i Jeździec, Gallop

100 gwiazd

 

PROJEKT WINNERS – ZWYCIĘZCY, 100 gwiazd polskiej hodowli i sportu na 100-lecie niepodległości

Historia polskiego jeździectwa pomimo obecnej, niewysokiej pozycji w świecie, to jednak karty pełne sukcesów na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata i Europy, Czempionatach Świata i Europy oraz pokazach koni arabskich i wielu innych wydarzeniach międzynarodowych.

Projekt Polscy Mistrzowie – Konie i Ludzie, 100 gwiazd polskiej hodowli i sportu na 100. lecie niepodległości ma przypomnieć najlepsze polskie konie i ich sukcesy na arenie międzynarodowej (np. pierwszy indywidualny medal dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich – mjr. Adam Królikiewicz na koniu Picador, Paryż 1924). Pokażemy w skrócie historię polskiej hodowli i jeździectwa, miejsca gdzie te konie się urodziły oraz sukcesy polskich jeźdźców na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, Europy oraz Światowych Czempionatach.

Pierwsza faza Projektu miała miejsce na Cavaliadzie w Lublinie gdzie pokazaliśmy rzeźbę głowy konia, która symbolizuje najlepsze polskie konie i wyniki sportowe przez nie uzyskane. Jest ona narzędziem promującym polską hodowlę i jeździectwo. Początkiem lutego rozpoczęliśmy promocję Projektu w mediach społecznościowych (facebook, twitter, pinterest, youtube, instagram, google+) oraz czasopismach hodowlanych i jeździeckich (Hodowca i Jeździec, Gallop i Świat Koni).

W czasie drugiej fazy prezentacji Projektu na Cavaliadzie w Warszawie będziemy kontynuować działania promocyjne. Od marca do listopada 2018 poprzez wymienione media prowadzona byłaby aktywna promocja Projektu a zespół opiniujący skupiony wokół PZHK i naszych patronów medialnych: Hodowca i Jeździec, Gallop, Świat Koni, jak również przez sponsorów projektu, prowadzić będzie weryfikację zgłoszonych koni.

Działania promocyjne będą prowadzone przez cały rok a Projekt Polscy Mistrzowie – Konie i Ludzie, 100 gwiazd polskiej hodowli i sportu na 100. lecie niepodległości, a ogłoszenie listy #winners100gwiazd odbędzie się na Cavalidzie w Poznaniu – 12.2018.

W 2019 roku rzeźba ostatecznie zostanie umieszczona na Wrocławskim Torze Wyścigowym Partynice gdzie planujemy również stworzyć listę najlepszych, na wzór niemieckiego Aachen.

Zapraszamy do współpracy
Agencja Jeździecka Anna i Artur Bober

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MATERIAŁAMI:

Propozycje koni do listy 100 gwiazd na dzień 20.02.2018

Reklama 100 gwiazd… – Cavaliada Lublin, Warszawa 2018
Tablica 100 gwiazd.. – Cavaliada Lublin, Warszawa 2018
Artykuł – Hodowca i Jeździec
Patronat KOWR
Patronat PKWK
Patronat PZHK
Patronat WTWK Partynice