Respekt

Sponsorzy: Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o. – Stado Ogierów Książ,
Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o. – Kraków – Stadnina Koni Białka, Przedsiębiorstwo Rolniczo Hodowlane “GAŁOPOL” Sp. z o.o. w Gałowie, Gospodarstwo Rolno – Hodowlane Żydowo Spółka z o.o. w Żydowie, prof. Andrzej Lange, Patrycja i Rafał Wojtacha.
Darczyńcy: Polski Związek Hodowców Koni, Polski Związek Jeździecki, Rodzina Święcickich z Baborówka, Robert i Bartosz Kowalski, Roman Kusz – Koniowozy, Andrzej i Marcin Kilańczyk, M.K. Szuster, Kwiatek Driving Team, Centrum Sportowo-Rekreacyjne “Zbyszko”

Respekt

 

POLSCY MISTRZOWIE – KONIE I LUDZIE cz. 2
Polskie Zaprzęgi – Projekt “Respekt”

Polskie zaprzęgi to niekończąca się historia wspaniałych zwycięstw i medali zdobytych od 1974 roku na Mistrzostwach Europy i Świata. Do dnia dzisiejszego polscy powożący zdobyli łącznie 35 medali, czyli 3 razy więcej niż wszystkie pozostałe konkurencje w Polskim Związku Jeździeckim, razem wzięte.

W czasie tegorocznych, XXXIII Mistrzostw Polski w Ptakowicach, odsłoniliśmy rzeźbę Respekt, przedstawiającą głowę konia, na której postumencie został umieszczony wykaz medali zdobytych w powożeniu przez polskich zawodników podczas Mistrzostwa Świata i Europy. Zostali tam wypisani wszyscy fundatorzy i darczyńcy, którzy wzięli udział w projekcie.

Projekt nosi nazwę “Respekt”, co łączy autentyczną nazwę konia (Respekt po Jogurt, od Renatki po Butanol hod. SO Książ) powożonego przez Pana Rafała Wojtachę, z uhonorowaniem na jakie zasługują KONIE I LUDZIE uprawiający sport zaprzęgowy.

Częścią projektu jest prezentacja rzeźby wraz z tablicą w czasie tegorocznej edycji Cavaliady w Poznaniu, Lublinie i Warszawie (rok 2017-2018) gdzie będziemy promowali jej fundatorów i darczyńców.

Wspomagając nasze starania, będziecie Państwo wspierać pamięć o sukcesach polskiego jeździectwa, jednocześnie promując swoją firmę i markę.

Zapraszamy do współpracy
Agencja Jeździecka Anna i Artur Bober

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MATERIAŁAMI:

Ulotka Respekt – Cavaliada Lublin, Warszawa 2018
Reklama Respekt – Cavaliada Poznań 2017
Tablica Respekt – Cavaliada Lublin, Warszawa 2018
RZEŹBA RESPEKT – CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI