Winners - 100 gwiazd

Projekt Polscy Mistrzowie – Konie i Ludzie, 100 gwiazd polskiej hodowli i sportu na 100. lecie Niepodległości.

Historia polskiego jeździectwa pomimo obecnej, niewysokiej pozycji w świecie, to jednak karty pełne sukcesów na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata i Europy, Czempionatach Świata i Europy oraz pokazach koni arabskich i wielu innych wydarzeniach międzynarodowych.

Projekt Polscy Mistrzowie – Konie i Ludzie, 100 gwiazd polskiej hodowli i sportu na 100. lecie niepodległości ma przypomnieć najlepsze polskie konie i ich sukcesy na arenie międzynarodowej (np. pierwszy indywidualny medal dla Polski na Igrzyskach Olimpijskich – mjr. Adam Królikiewicz na koniu Picador, Paryż 1924). Pokażemy w skrócie historię polskiej hodowli i jeździectwa, miejsca gdzie te konie się urodziły oraz sukcesy polskich jeźdźców na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, Europy oraz Światowych Czempionatach.

Pierwsza faza Projektu miała miejsce na Cavaliadzie w Lublinie gdzie pokazaliśmy rzeźbę głowy konia, która symbolizuje najlepsze polskie konie i wyniki sportowe przez nie uzyskane. Jest ona narzędziem promującym polską hodowlę i jeździectwo. Początkiem lutego rozpoczęliśmy promocję Projektu w mediach społecznościowych (facebook, twitter, pinterest, youtube, instagram, google+) oraz czasopismach hodowlanych i jeździeckich (Hodowca i Jeździec, Gallop i Świat Koni).

W czasie drugiej fazy prezentacji Projektu na Cavaliadzie w Warszawie będziemy kontynuować działania promocyjne. Od marca do listopada 2018 poprzez wymienione media prowadzona byłaby aktywna promocja Projektu a zespół opiniujący skupiony wokół PZHK i naszych patronów medialnych: Hodowca i Jeździec, Gallop, Świat Koni, jak również przez sponsorów projektu, prowadzić będzie weryfikację zgłoszonych koni.

Działania promocyjne będą prowadzone przez cały rok a Projekt Polscy Mistrzowie – Konie i Ludzie, 100 gwiazd polskiej hodowli i sportu na 100. lecie niepodległości, a ogłoszenie listy #winners100gwiazd odbędzie się na Cavalidzie w Poznaniu – 12.2018.

Chcielibyśmy aby rzeźba Winners w 2019 roku została umieszczona na Wrocławskim Torze Wyścigowym Partynice lub Torze Wyścigów Konnych Służewiec gdzie marzy nam się stworzenie ściany chwały polskich koni na wzór niemieckiego Aachen czy listy zwycięzców Wielkiej Pardubickiej na Torze Wyścigowym w Pardubicach.

Zapraszamy do współpracy
Agencja Jeździecka Anna i Artur Bober

DARMOWY KATALOG ROZDAWANY PODCZAS PREZENTACJI RZEŹBY WINNERS

100 gwiazd A
100 gwiazd B
100 gwiazd C
100 gwiazd D

DARMOWE ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK ROZDAWANE PODCZAS PREZENTACJI RZEŹBY WINNERS

Zakładki